Přinášíme VIDEO s modernizovanou Škodou Superb

Modernizovaná Škoda Superb bude mít svou premiéru již za pár dní v Bratislavě během hokejového šampionátu. Automobilka zatím uvolnila video, představující největší novinky na vozidle.

Odpočítávání běží: za tři dny proběhne světová premiéra modernizovaného modelu Škoda Superb. Vlajková loď mladoboleslavské automobilky bude představena v Bratislavě, kde právě probíhá světový šampionát v ledním hokeji, který Škoda řadu let sponzoruje.

Současně proběhne světová premiéra i nové verze Superb Scout. Ta bude samozřejmě postavena na provedení Superb Combi. Již brzy tedy uvidíme, jak allroad vzhled novému Superbu Scout sluší.

Česká automobilka představí veřejnosti v den čtvrtfinálových zápasů letošního IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji v Bratislavě přepracovanou celou modelovou řadu Superb. Škoda, dlouholetý hlavní sponzor MS, poprvé využije tuto sportovní událost jako příležitost pro prezentaci vozu. Tah je to chytrý, protože vysoká sledovanost hokejového šampionátu je zárukou skvělého marketingového dosahu.

O hlavních změnách, které facelift automobilu přináší, jsme již psali ZDE. Na fotografiích ale záměrně není vidět tolik, co by si motorista přál. Automobilka se tak snaží zajistit delší mediální sledovanost odhalení vozu, což je samozřejmě skvělá reklama.

O něco málo více však může prozradit video. Proto právě prostřednictvím video-teaseru, který najdete pod článkem, nabízí česká automobilka už krátce před světovou premiéru první ochutnávku své přepracované modelové řady Superb.

190520 ŠKODA SUPERB TEASER from ŠKODA VIMEO PRO on Vimeo.

Škoda modernizovaný Superb i provedení Superb Scout odhalí již 23.5.!

Mohlo by se vám líbit...