MOL otevírá Drive i v Praze

Společnost MOL otevřela v pořadí druhý občerstvovací Fresh Corner Drive, tentokrát na vytěžované Průmyslové ulici na Praze 9. Poprvé MOL s novým konceptem přišel v listopadu loňského roku v Hradci Králové. Zákazníci čerpacích stanic MOL tak mohli jako první v Česku využít kromě standardních služeb také zrychlený prodej do okénka. Koncept Drive na naše stanice dorazil z Maďarska, kde ho MOL poprvé představil již v roce 2017.

MOL stále hledá cesty jak se odlišit od konkurence a zlepšit služby zákazníkům. Příkladem je jak Fresh Corner Drive, tak loni v srpnu otevřený stánek Fresh Corner v nákupním centru Arkády v Praze. Výborná káva, která je jinak k dostání na čerpacích stanicích MOL, je zde i pro nakupující v obchodním centru. Ti co mají MOL kartu navíc mohou za nákup získat větší příděl bodů. MOL zkrátka na rozdíl od ostatních sítí čerpacích stanic hledá cesty k zákazníkům i mimo čerpací stanice.

„Pokračujeme v inovování našich služeb s cílem poskytovat zákazníkům stále komfortnější a časově úspornější způsob občerstvení. Po prvních pozitivních reakcí proto otevíráme náš druhý Fresh Corner Drive na frekventované Průmyslové ulici v Praze,“ uvádí Ivo Velíšek, retail shop sales manager MOL Česká republika. Prostřednictvím prodejního okénka si zákazník MOL může vybrat z bohaté nabídky kvalitní kávy a sladkého i slaného občerstvení, aniž by musel opustit pohodlí svého vozu.

Fresh Corner Drive navazuje na expanzi moderního občerstvovacího konceptu Fresh Corner, který MOL buduje na svých čerpacích stanicích od roku 2015. V současnosti mohou zákazníci navštívit již 160 Fresh Cornerů po celém Česku.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.