Aplikace MyT propojí řidiče s jeho toyotou

Díky nové sadě on-line služeb MyT si řidič může například snadněji naplánovat trasu, najít zaparkované vozidlo, nebo mít rychle po ruce informace, kdy musí na příští servisní prohlídku. Řidiči toyot zároveň získají zajímavé informace o svých jízdách.

Aplikace MyT pro chytré mobilní telefony, která je propojena s multimediálním systémem auta, přináší řadu praktických funkcí. Její uživatelé mohou sdílet polohu svého vozu se svými blízkými, aby se snadněji našli, nemusí si už také pamatovat, kde přesně zaparkovali. Kromě toho získají analýzy svých jízd, od vzdálenosti po spotřebu. Aplikace zároveň umožňuje i zaznamenávat služební cesty.

Polohové služby je zároveň možné kdykoli deaktivovat zapnutím režimu soukromí. Nastavit si lze nejrůznější upomínky spojené se správným chodem vozu. Oblíbená místa do navigace je nyní možné nastavit přes mobil i z obýváku.

Základní služby jsou v aplikaci MyT zdarma, některé další jsou spojeny s pořízením navigace. S každou novou Toyotou vybavenou systémem Toyota Touch 2 s navigací Go majitel získá aktuální mapové podklady pro navigaci na tři roky zdarma. Multimédia navíc poskytují užitečné informace v reálném čase – například upozorňují na rychlostní kamery, čerpací stanice a body zájmu, hlásí aktuální dopravní informace.

Mít mobilní telefon propojený s vozem je nyní v módě. Podobné aplikace nabízejí i jiné značky, a nutno dodat, že motoristům se líbí. Navíc jim mnohdy umějí usnadnit život a mohou pomáhat i třeba s ekonomickou jízdou.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.