Pod stromečkem kolikrát dělají radost i ojetá auta

Dostat auto „pod stromeček“ není v dnešní době až tak zvláštní. Vždyť se dávají auta k maturitě, za řidičák nebo třeba k narozeninám. Ne vždy to však musí být nový vůz, často dělá radost i ojetina.

Ti, co chtějí letos darovat „pod stroměček“ ojeté auto, mají situaci výrazně lehčí, než tomu bylo loni či snad v covidových letech. Nabídka vozidel je totiž výrazně širší a trh pestřejší. Sáhnou tak lze jak po malé nákupní tašce, tak po velkém SUV nebo třeba moderním elektromobilu.

Opravdu velkou a pestrou nabídku ale mají ti největší prodejci, kteří umějí navíc připojit i řadu služeb a záruk. Někteří kromě toho zaujmou specializovanými sekcemi či přímo centry, jako je například v areálu pražské pobočky AAA AUTO. Zde totiž najdete centrum věnované výhradně SUV a terénním vozům.

Přitom hned vedle je Mototechna a její sekce věnovaná čistě elektromobilům a samozřejmě nechybějí ani hybridy. Mototechna samozřejmě stále nabízí i zánovní ojetiny s minimem ujetých kilometrů, což ocení ti, co mají v plánu sáhnout hlouběji do kapsy. Zdá se, že systém specializovaných sekcí se prodejcům osvědčil a pro zákazníky je to jen výhodou.

Kdo tedy chce darovat auto „pod stromeček“, může rovnou zamířit do sekce s vozy, které jsou v jeho hledáčku. Ušetří tak čas, který může trávit jinými vánočními přípravami nebo s rodinou.

Mohlo by se vám líbit...