Fotografie ze světové premiéry nové Octavie

Čtvrtá generace bestselleru značky Škoda byla představena za doprovodu skladby „Opus Octavia“. Světové premiéře vozu přihlíželo 700 hostů. Představení jste mohli sledovat na AutoMotoLife.cz online. Nyní si jej můžete připomenout díky fotografiím z premiérového večera.

Premiéra nové generace modelu Škoda Octavia se odehrála před 700 diváky, mezi nimiž nechyběli ani zástupci naší redakce. V průběhu velmi vydařeného večera se v sídle Národní galerie Praha představila nová generace Octavie v obou karosářských verzích.

Bestseller mladoboleslavské automobilky přijel na pódium v doprovodu skladby „Opus Octavia“, kterou speciálně pro tuto příležitost složil jazzový hudebník Jesse Milliner a kterou uvedla Česká filharmonie a smyčcové trio Time for Three. Pokud jste slavnostní představení Octavie čtvrté generace nesledovali na stránkách AutoMotoLife.cz online, můžete si nyní prohlédnout alespoň fotografie z večera.

Samozřejmě chystáme rozsáhlou fotogalerii modelu a všechny informace o novince. Na rozsáhlý článek plný fotek se můžete těšit už ve středu. S novou Škodou Octavia vás seznámíme opravdu důkladně!

Chybět nebude ani oblíbená infografika, řada snímků interiéru a detailní informace o novinkách z oblasti zpracování prostoru pro posádku i z oblasti výbavy. Novou Octavii si zkrátka už zítra přestavíme velice podrobně.

Mohlo by se vám líbit...