Seat uvádí na trh koloběžku eXS KickScooter

Zajištění efektivní mobility v neustále se rozrůstajících velkoměstech je pro instituce a výrobce automobilů velkou výzvou. Proto se Seat rozhodl investovat do mikromobility mimo jiné i výrobou stylové, zábavné a moderní elektrické koloběžky eXS KickScooter powered by Segway.

Koloběžka eXS KickScooter je výsledkem spolupráce mezi značkou Seat a společností Segway. Navržena byla speciálně pro potřeby značky, která tak reaguje na nezbytnost řešit moderní městskou a ekologickou mobilitu. Seat eXS je speciálně vybaven individualizovatelným dekorativním osvětlením, LED světlomety vpředu i vzadu, systémem proti odcizení, tempomatem nebo také LCD displejem.

Mimo to nabídne i trojici jízdních režimů (Limit, Normal, Sport), integrovaný stojánek nebo možnost sledování stavu baterií přes mobilní aplikací Segway-Ninebot. Koloběžka přijíždí na osmipalcových plných kolech s tlumiči. O bezpečné zastavení se s jistotou postará elektronická brzda s ABS, které sekunduje šlapací mechanická brzda. Koloběžka disponuje i brzdovým světlem.

eXS KickScooter má hmotnost 12,5 kilogramu. Dojezd je standardně 25 kilometrů, ale je možné jej dodatečným akumulátorem prodloužit na 45 kilometrů! Kapacita baterií je 187 Wh (5200 mAh) při 36 V, a maximální výkon elektromotoru je 700 W. Maximální rychlost, kterou je možné s koloběžkou eXS KickScooter dosáhnout, je 25 km/h (s dodatečným akumulátorem 30 km/h) a zvládne až 10% stoupání. Doba nabíjení koloběžky pouhých 3,5 hodiny. Maximální nosnost 100 kilogramů a doporučená výška jezdce mezi 120 a 200 centimetry.

Seat eXS KickScooter powered by Segway bude k dispozici u všech dealerů značky Seat od dubna tohoto roku. Doporučená zákaznická cena je 16 299 Kč vč. DPH.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.