Modernizovný Civic Type R a NSX v novém laku

Honda si pro autosalon v japonském Tokiu připravila modernizovaný sportovně laděný Civic Type R a také nový lak „Indy Yellow Pearl II“ pro sportovní hybrid NSX.

Automobilka Honda si pro lednový Tokijský autosalon (10.1.-12.1. 2020) přichystala představení modernizovaného sportovně laděného hatchbacku Civic Type R. Zákazníci a nadšenci si tak již v pátek mohli prohlédnout přepracovanou karoserii tohoto líbivého, rychlého a jízdně skvěle odladěného vozu.

V letošním roce se určité aktualizace dočká ale i hybridní sporťák NSX se třemi motory, představující vrchol nabídky sportovních vozů společnosti Honda. Bude k dispozici v novém barevném provedení „Indy Yellow Pearl II“. Tento tradiční odstín se v minulosti v Evropě používal u původních kultovních modelů NSX a S2000.

Model NSX byl vyvinut jako reprezentant nového sportovního zážitku. Stávající generace modelu Honda NSX ctí základní vlastnosti i odlišnosti původního modelu NSX a zároveň prosazuje zcela nové a moderní ideje výkonného sportovního vozu. V modelu NSX se snoubí nadčasové hodnoty sportovních automobilů s pokročilými technologiemi hybridního pohonu nové generace, které jsou přizpůsobeny sportovní jízdě.

Nyní si tak noví majitelé NSX mohou vychutnat přednosti a schopnosti hybridního sporťáku v novém odstínu karoserie.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.