AURES Holdings shání téměř 140 nových zaměstnanců

Skupina AURES Holdings, provozovatel sítí AAA AUTO, Mototechna, Auto Diskont a Driverama, momentálně hledá uchazeče na 136 pracovních pozic, jen v Česku hledá 90 nových zaměstnanců. Mezi nejpoptávanější pozice patří automechanici, specialisté finančních služeb, prodejci vozů ale i IT specialisté. Skupina v současné době zaměstnává na 3000 lidí na trzích ve střední a západní Evropě.

„Část nových zaměstnanců hledáme dlouhodobě. Jedná se zejména o pozice prodejců, specialistů finančních služeb, nebo dlouhodobě nedostatkové automechaniky a další specialisty z oblasti servisu osobních vozů. Například na naší centrální pobočce v Praze, kde máme stále k dispozici kolem 2500 vozů, potřebujeme technický personál, který se o vozy stará. Další zaměstnance potřebujeme přijmout kvůli pokračující expanzi společnosti, ale i kvůli současné situaci na trhu ojetin, ke kterému se vzhledem k trvajícímu nedostatku nových aut obrací stále více zákazníků. Cílem je mít dostatečné personální zdroje, které nám umožní s blížící se hlavní sezónou dále zvyšovat náš tržní podíl,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings, který provozuje mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO, Mototechna a Auto Diskont a poboček Driverama v západní Evropě. V loňském roce AURES Holdings pokořil svůj historický rekord z roku 2021 a prodal přes 89 000 vozů.

V tuto chvíli společnost hledá 90 zaměstnanců v České republice, 15 na Slovensku a 31 v Polsku. „Hledáme uchazeče na všechny typy pozic, od přípravy vozů po manažerské. U pozic, které se kvůli nedostatku kvalifikovaných zaměstnanců těžko obsazují, jako právě u automechaniků, nabízíme uchazečům mimo jiné i náborový příspěvek ve výši 50 000 korun. Na větších pobočkách máme zájem i o absolventy učebních oborů, kterým nabízíme odborná školení k prohlubování profesní specializace, e-learningové kurzy, ale i možnost získat potřebné zkušenosti od starších a zkušenějších kolegů,“ dodává Topolová.

„V oblasti IT u nás pracuje okolo 130 odborníků, aktuálně máme otevřené pozice v oblastech datové analytiky, data science a vývoje softwaru. Jsme oficiálním partnerem Microsoftu v oblasti Data&AI a umožňujeme zaměstnanců mimo jiné získat certifikace Microsoft. IT je momentálně jedna z nejvíce rostoucích částí naší společnosti,“ uvedla Karolína Topolová s tím, že plný seznam pozic inzerovaných v České republice je možno nalézt na stránce společnosti na https://kariera.aaaauto.cz/volne-pozice.

Od roku 2010 se počet pracovníků sítě AAA AUTO více než zdvojnásobil. V roce 2010 dosahoval necelých 1300, v současné době přibližně 3000. Společnost má nyní více než 60 poboček v pěti zemích.

Mohlo by se vám líbit...