Arkády patří motoristům

Až do 27. září parkuje v pražském obchodním centru Arkády Pankrác nespočet francouzských krasavců značky Peugeot. Najdete zde nejenom současné modely, ale i více než sto let staré vozy a motocykly jako 172, 201, 202, 302 nebo 304 doplněné o naprostý unikát – koncept Peugeot e-Legend. Ten představuje futuristickou vizi automobilky s plně elektrickým pohonem a nejmodernějšími technologiemi. Kochejte se francouzskou elegancí a staňte se jedním z výherců, který odjede domů ve zbrusu novém autě či na skútru.

Koncept Peugeot e-Legend byl v minulosti hvězdou pařížského autosalonu, nyní jej mohou vidět motoristé v České republice.

Stalo se již tradicí, že Arkády Pankrác připravují pro své zákazníky doprovodné akce, mezi které každoročně patří soutěž o automobil značky Peugeot. Ani letos tomu nebude jinak, ovšem ve zcela jiném provedení. „Téměř celý rok jsme se svým týmem pracovali na uspořádání této akce a podařilo se nám soutěž doplnit o naprosto unikátní výstavu vozů a motocyklů Peugeot, která odkazuje až k úplným prvopočátkům výroby. Chtěla bych poděkovat všem obchodním partnerům a vřele přivítat všechny návštěvníky a soutěžící u nás v centru.”, říká ředitelka Denisa Gálová.

„Jsme rádi, že můžeme tuto mimořádnou expozici v Arkádách podpořit. Jedná se nejen o fascinující pohled do naší historie, ale také do budoucnosti. Tu představuje jeden z našich nejúspěšnějších konceptů, Peugeot e-Legend, který je vůbec poprvé k vidění v Česku. Tento vůz odkazuje na naše dědictví, konkrétně na nádherné kupé Peugeot 504 ze 70. let, a přidává nejmodernější technologie budoucnosti, jako autonomní řízení nebo elektrický pohon. Současně je symbolem skutečné radosti z jízdy, což je hodnota, kterou našim zákazníkům chceme přinášet každý den. Chtěl bych tímto příznivce naší značky do Arkád pozvat a věřím, že si tuto jedinečnou příležitost nenechají ujít,” dodává ředitel značky Peugeot v ČR Marco Venturini.

A jeho slova potvrzuje i Martin Domanský, autorizovaný dealer značky Peugeot: „Již čtvrtým rokem spolupracujeme s Arkádami a když jsme se letos dozvěděli, že soutěž o automobil doplní výstava mapující historii vozů Peugeot, neváhali jsme ani minutu, protože Peugeot je naše srdcovka. Věřím, že se všem akce zalíbí a výherce krásného červeného Peugeotu 208, který jsme do soutěže věnovali, se také stane věrným fanouškem značky.“

Soutěž o nový automobil či skútr a další stovky cen
Ani letos nezůstanou návštěvníci Arkád ochuzeni o soutěž, v níž mohou vyhrát zbrusu nový automobil Peugeot 208 za bezmála půl milionu korun. Stačí nakoupit nad 500 Kč a zkusit svoje štěstí v dovednostní soutěži z historie značky. Ten nejlepší odjede v nové „dvěstěosmičce“ nebo na skútru Peugeot Tweet. A vyhrává opravdu každý, neboť všichni soutěžící si za svoji účast v soutěži odnesou malý dárek.

K vidění jsou také vozy z bohaté historie značky Peugeot.

Speciální program pro všechny „peugeotisty“
V sobotu 17. září od 13 hodin se před obchodním centrem uskuteční sraz všech majitelů a příznivců značky Peugeot, který vyvrcholí společnou vyjížďkou. I zde si organizátoři připravili pro návštěvníky malé překvapení, které odhalí až v samotný den akce.

Mohlo by se vám líbit...