Zbrusu nové Maserati GranTurismo vyráží do ulic

Nové Maserati GranTurismo vyrazilo na cestu před oficiálním odhalením, a to ve verzích Modena a Trofeo vybavených motorem V6 Nettuno. Za volantem se střídají vybraní zaměstnanci automobilky s trojzubcem ve znaku.

Nové Maserati GranTurismo vyrazilo na cestu před oficiálním odhalením, a to ve verzích Modena a Trofeo vybavených motorem V6 Nettuno. GranTurismo je skutečná ikona značky a jeho energie je nezastavitelná. Toto výkonné kupé již polyká spousty kilometrů a za jeho volantem se střídají vybraní zaměstnanci z rodiny Maserati.

Jeho znak znamená jediné: návrat k ikoně Maserati vytvořené před 75 lety. Všechno začalo u modelu A6 1500, modelu s revolučním duchem, který se stal průkopníkem třídy automobilů, jenž do té doby neexistovala. Tento model ovlivnil celý automobilový svět i další generace silničních vozů Maserati.

Granturismo je životní styl 100 % Made in Italy: výkonný sportovní automobil, který je ale vhodný k pohodlnému překonávání dlouhých vzdáleností. Tento nápad se objevil po 2. světové válce, během italského ekonomického rozmachu, a předvedl světu výjimečné výrobky, sílu, optimismus a bezstarostný přístup, vůli pracovat ale přitom se i bavit. V tento historický okamžik značka Maserati vyřešila zdánlivě neřešitelnou rovnici – novou koncepci luxusní mobility, v níž se snoubí vysoký výkon s cestovním pohodlím.

V současnosti je energie vyzařující z nové generace Maserati GranTurismo připravena dovést značku do budoucnosti díky smělosti jejího jedinečného stylu a přirozené tendenci k inovacím.

Mohlo by se vám líbit...