Výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT nabídnou trendy i osvědčené modely

Oblíbená výstava obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN se spolu s neméně oblíbenou výstavou lodí a vodních sportů FOR BOAT po roce vrací do Letňan. Ve dnech 15. až 17. března se na výstavišti PVA EXPO PRAHA představí nejnovější modely i technologie odvětví karavaningu, lodí či vodních sportů. Nebude chybět poutavý program, soutěže i možnost setkání s odborníky a cestovateli. Návštěvníci si mohou pořídit vysněný vůz či loď a načerpat inspiraci na všechny typy dovolené.

Pět hal letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA bude už ve dnech 15. až 17. března patřit cestování. Veletržní souběh FOR CARAVAN a FOR BOAT představí na ploše přesahující 22 000 čtverečních metrů expozice více než stovky tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří nabídnou to nejlepší ze světa nezávislého cestování. Nebude chybět oblíbený bazar karavanů, obytných vozů i lodí, karavanové městečko s rozšířenou kapacitou, soutěž pro návštěvníky a také nově centrum půjčoven, kde si návštěvník zařídí dovolenou a dostane všechny potřebné informace, jak se stát karavanistou.

Kromě samotných modelů nových vozů i osvědčených bestsellerů uvede výstava i další varianty kempování a karavaningu. Nebudou chybět autostany, vestavby a přestavby do osobních aut a dodávek nebo technologie a doplňky pro komfort a soběstačnost vozů.

Ve spolupráci s partnery se mohou návštěvníci akce těšit i na bohatý program, který přinese nejen zábavu, ale i odborné přednášky či praktické ukázky pro začínající i pokročilé karavanisty. Stěžejními tématy letošního ročníku budou bezpečnost, cestování i praktické rady a ukázky, jak si výlety zpříjemnit. Dozvědět se důležité informace a rady třeba k problematice rozšíření řidičských oprávnění bude možné na přednáškách společnosti VT Centrum 11.

Souběžná událost FOR BOAT bude jistě příjemným zpestřením i pro ty návštěvníky, které na pražské výstaviště přilákají hlavně karavany. Kompletní portfolio pro cestování a dovolenou doplní souběžný mezinárodní veletrh cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Pro inspiraci či rady od světových cestovatelů si mohou návštěvníci zajít na festival KOLEM SVĚTA, který se koná 16. a 17. března.

Mohlo by se vám líbit...