Společnost Louda Auto otevřela autosalon zánovních a ojetých vozů

Autosalon s kapacitou 3000 zánovních a ojetých vozidel vyrostl kousek od Poděbrad. Navigaci v objektu zákazníkům usnadní chytré technologie. Automobil zde mohou jak koupit, tak prodat.

Autosalon Louda Auto+ vyrostl u dálnice D11 u sjezdu na Poděbrady. Velká budova má na třech podlažích o celkové ploše 40 tisíc m2 nabídnout až 3000 ojetých či zánovních vozidel. „Spuštěním Louda Auto+ Poděbrady otevíráme zcela nový segment prodeje ojetých vozů. Kvalita prodejního prostoru a komfort nákupu nemá v Česku ani v Evropě konkurenci,“ říká Pavel Louda, majitel společnosti Louda auto.

„Auta je možné pohodlně prohlížet v klimatizovaných prostorech, za každého počasí a v jakoukoliv denní dobu. Rovněž auta budou na místě vždy připravená v tom nejlepším možné stavu. Nákup vozu tak může proběhnout komfortně bez vlivu počasí,“ upozornil Robert Imling, ředitel divize ojetých vozů Louda Auto+. Zájemci o vůz si mohou při příchodu v recepci půjčit tablet, kde najdou všechna vozidla a následně je k vybranému automobilu pomocí navigace dovede. Pokud si budou chtít přivolat prodejce, stačí se dotknout příslušného softwarového tlačítka v tabletu. U každého vozu je také QR kód, pomocí něhož lze načíst informace o vozidle třeba i do vlastního mobilního telefonu.

„Našim zájmem je nabídnout kvalitní vozy do sedmi let stáří,“ prozradil při slavnostním otevření Pavel Louda. Kromě samotných automobilů v objektu najdete také poměrně velké a příjemně působící bistro, které nabízí sezení jak uvnitř v klimatizovaných prostorech, tak „na zahrádce“. K dopravě do, či z autosalonu je navíc možné využít sdílené vozy společnosti CAR4WAY, která je také součástí holdingu LOUDA a má v ulicích Prahy přes tisíc sdílených vozů. Podle Pavla Loudy lze tento způsob dopravy využít zdarma, pokud v Louda Auto+ zákazník vůz následně zakoupí nebo pokud jej zde prodává.

Nejen malé, ale i velké návštěvníky autosalonu jistě zaujme i vystavená sbírka autíček Matchbox, čítající více než 4000 méně či více raritních kousků. Sbírku autosalonu propůjčil sběratel Petr Šrůta, který sbírku kompletuje již přes 50 let. Ještě letos by přímo u autosalonu mělo vyrůst šest nabíjecích stanic pro elektromobily. Kromě toho by zde měla být k vyzkoušení i zcela nová elektrická auta, která společnost Louda Auto jakožto dealer nových vozů nabízí v síti svých autosalonů.

Na recepci si lze zapůjčit tablet, který zájemce k vybranému vozu dovede pomocí navigace.

Bude zde umístěno více než 25 předváděcích modelů na elektrický pohon různých značek. „Cílem je ukázat, že není třeba se elektromobility bát. Emoce jsou z elektroauta jiné než ze spalovacího motoru, ale kdo si to vyzkouší, tak na něj bez problémů přejde. Jsou poměrně hodně návyková,” dodává Pavel Louda.

Mohlo by se vám líbit...