Škoda Fabia Rally2 evo Edition 120: limitovaná edice z dílen Škody Motorsport

Na oslavu svého 120. výročí vstupu do světa motoristického sportu představuje Škoda Motorsport limitovanou sérii Škoda Fabia Rally2 evo Edition 120. K dispozici bude pouze dvanáct kusů této speciální verze úspěšného rallyeového speciálu. Škoda Fabia Rally2 evo Edition 120 dostala všechna vylepšení uvedená s vozem Fabia Rally2 evo pro rok 2021 a současně také další doplňkovou výbavu, speciální livery a exkluzivní příslušenství. Škoda Motorsport na vůz Škoda Fabia Rally2 evo Edition 120 již přijímá objednávky.

V roce 2021 Škoda slaví 120 let ve světě motoristického sportu. Během této doby se společnost sídlící v Mladé Boleslavi účastnila mnoha disciplín od dálkových soutěží s motocykly, přes závody do vrchu či na okruzích až po rallye. Na své cestě Škoda zaznamenala bezpočet vítězství, přičemž v poslední době dominuje zejména v kategoriích WRC2 FIA Mistrovství světa v rallye.

Na oslavu své 120. leté závodní tradice představuje Škoda Motorsport limitovanou edici svého úspěšného zákaznického rallyeového speciálu. Škoda Fabia Rally2 evo Edition 120 vznikne v počtu pouhých 12 kusů. Každý z nich bude těžit z technických vylepšení Fabie Rally2 evo připravených pro rok 2021 a současně bude disponovat další speciální výbavou. Kromě standardních prvků dodávaných s aktuálním modelem, dostane navíc sadu zeleně lakovaných hořčíkových kol a LED světelnou rampu doplněnou o LED světla do zatáček.

Součástí standardní výbavy je také soubor dodatečných prvků příslušenství, sestavený na základě zkušeností továrních posádek. Jedná se především o úložné vaky a sítě pro osobní věci, nářadí, náhradní díly a jiné vybavení. Další extra výbavou jsou rovněž vaky na pitnou vodu, nádoby na provozní kapaliny, upínací pásy, držáky a mnoho dalšího. Limitovaná edice současně potěší speciální obrazovkou Edition 120 na obou displejích ve voze, unikátním barevným provedením a plaketou s výrobním číslem. Speciální nabídku limitované edice doplní navíc certifikát původu, praktický batoh z nabídky Škoda Merchandise a exkluzivní model 1:18 vozu Škoda Fabia Rally2 evo, který věrně odpovídá originálu.

„Limitovaná edice Škoda Fabia Rally2 evo Edition 120 je all-inclusive verze vylepšeného vozu pro rok 2021. Není však pouze dále zdokonalenou verzí našeho speciálu, který již vybojoval mnoho mistrovských titulů, ale s jeho exkluzivní výbavou je provedení Edition 120 také skutečným sběratelským vozem,“ řekl Michal Hrabánek, šéf Škody Motorsport.

Více se dočtete na stránkách našeho partnerského magazínu RacingLife.cz ZDE

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.