AAA AUTO rozšiřuje své fotbalové aktivity

Sponzorské aktivity AAA AUTO v oblasti naší nejvyšší fotbalové ligy nejsou nic nového. Nově k nim přibyla spolupráce s FC Slovan Liberec.

Největší prodejce ojetých automobilů AAA AUTO rozšiřuje spolupráci s fotbalovými kluby o FC Slovan Liberec. Áčka i tomuto klubu dají k dispozici své vozy. Novou spolupráci oznámila Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Stalo se tak ve čtvrtek 5.8. 2021 na tiskové konferenci pořádané na půdě liberecké pobočky AAA AUTO, která nabízí asi 350 ojetých vozů. Nechybí zde ani značka Mototechna zaměřená na zánovní ojeté vozy. Ty nejlepší najdete v moderním showroomu.

AAA AUTO ale nesponzoruje pouze sport. Mezi řadu dalších aktivit patří například podpora Dětské dopravní nadace, jenž finančně pomáhá dětem, kterým při dopravní nehodě zahynuli rodiče a také dětem, které mají následkem dopravní nehody trvale poškozené zdraví.

Motoristé ale znají AAA AUTO především jako prodejce ojetých vozů, který poskytuje na nabízené automobily řadu garancí. Mnoho z nich přitom u konkurence vůbec nenajdete. Dnes jsou velice aktuální třeba právní garance, ručící za to, že se na vůz nevztahuje exekuce nebo záruka, že automobil nebyl vytopený. Nezanedbatelnou výhodou je také počet poboček a obrovská nabídka ojetin, jíž se ostatní obchodníci nemohou vyrovnat.

Liberecké autocentrum AAA AUTO disponuje velkou prodejní plochou

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.