Video: Největší auta světa

Extrémně dlouhá limuzína nebo unikátní Bigfoot, šejkův pouštní koráb nebo snad indický dům na kolech? Který z obřích automobilů si vás získá?

Pokud nevíte co s penězi, můžete si nechat na zakázku vyrobit třeba takový pouštní koráb, jako si pořídil jeden šejk

Bigfoot je skutečná perla mezi monstertrucky, které baví především americké diváky těchto unikátních show. Přeskakování jiných vozů, které se nezřídka promění v jejich ničení, Američané zkrátka milují. Pokud třeba právě Bigfoot – v překladu „Velká noha“ – dopadne na střechu osobáku, doslova jej rozšlápne. Mezi největší vozy světa se tak řadí právem.

Společnost mu dělá například obří nákladní speciál nebo indické automobily „přefouklé“ o několik čísel. V jednom takovém pak najdete celý byt. Jak se s ním jezdí ale nemáme tušení.

Zmínit musíme i šejkův na zakázku vyrobený pouštní koráb. Něco tak ujetého si může dovolit opravdu jen ten, kdo už zoufale neví, kde utopit peníze. Řídit tento koráb bude asi podobný pocit, jako při jízdě velkou parní lokomotivou. Jízdní vlastnosti neznáme, ale možná je to jen dobře.

Mezi největší auta světa zcela jistě patří také extrémně dlouhá limuzína vybavená například i heliportem. Osud jí ale nepřál – jak dopadla uvidíte ve videu níže:

Mohlo by se vám líbit...