Pražské Letňany budou patřit karavanům

Již 14. ročník výstavy karavanů a obytných vozidel a všeho, co k životu v nich patří proběhne tento víkend v Praze. Brány výstaviště se otevřou již dnes, tedy v pátek 17.3. 2023.

Veletrh For Caravan začíná dnes a končí v neděli. Kromě karavanů a bytných vozů známých i méně známých značek se v Praze představí i firmy vyrábějící a prodávající různé vybavení pro karavany či kempink. Chybět nebude ani doprovodný program na venkovní ploše výstavního areálu v Letňanech.

Pokud se rozhodnete jet na výstaviště městskou hromadnou dopravou, můžete využít metro C a jet na stanici Letňany. Odtud lze už dojít pěšky. Kdo vyrazí autem, měl by využít přilehlá parkoviště určená pro návštěvníky. V okolí výstaviště jsou modré zóny a tak by se odstavení vozu zde mohlo nemile prodražit.

Na výstavišti o vás bude dobře postaráno. Pokud si budete chtít odpočinou, můžete posedět u kávy, nebo si dát třeba oběd. V pátek a v sobotu je výstaviště otevřeno od 1é do 18 hodin, v neděli se zavírá o hodinu dříve. Vstupné přijde na 240 Kč, děti do 140 cm mají vstup zdarma. Senioři nad 60 let zaplatí za vstup 150 Kč, stejně jako studenti. Parkovné pro osobní vozidlo přijde na 200 Kč, pro obytný vůz na 650 Kč.

Výstaviště již na svém webu prodává vstupenky, zakoupit je lze ale i na místě. Výhodou je, že platí i pro souběžně probíhající výstavy lodí For Boat a veletrh cestovního ruchu Holiday World.

Mohlo by se vám líbit...