Novým ředitelem kontaktního zákaznického centra sítě AAA AUTO se stal Petr Havel

Síť autocenter AAA AUTO má nového ředitele kontaktního zákaznického centra. Stal se jím Petr Havel, který dříve působil v řadě nadnárodních společností.

„Je mi ctí být součástí vedení společnosti, která je lídrem trhu a zároveň průkopníkem nových technologií ve svém oboru již třetí dekádu. Mým hlavním cílem budou inovace v oblasti kontaktních center, které poskytnou našim zákazníkům ještě větší komfort než doposud, tak jak to očekávají,“ uvedl Petr Havel.

Petr Havel má za sebou dvě dekády úspěšné kariéry v péči o zákazníky v sektorech telekomunikací, médií a finančních služeb. Působil mimo jiné ve společnostech Telefónica O2, MAFRA, KKCG či naposledy jako Head of telesales W.A.G. payment solutions. Do AAA AUTO tedy přichází člověk s řadou zkušeností.

Kontaktní zákaznické centrum sítě AAA AUTO zaměstnává zhruba dvě stovky operátorů a má kromě centrály v Praze pobočky v Ostravě a polských Katowicích. Měsíčně vyřídí zhruba 75 000 telefonátů zákazníků a podílí se na polovině všech výkupů a prodejů vozů v rámci skupiny. Hlavní náplní práce kontaktního centra je sjednávání schůzek zákazníků na pobočkách kvůli výkupu či koupi automobilů a podávání informací o vybraných vozech, včetně možností nákupu vozů na splátky.

Celkové prodeje v síti AAA AUTO v roce 2019 v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku dosáhly 86 000 vozů. V České republice kontaktní zákaznické centrum poskytuje servis více než dvaadvaceti pobočkám. Řada zájemců o ojetý automobil nebo motoristů, kteří chtějí svůj vůz prodat, se nejprve obrátí právě na kontaktní zákaznické centrum AAA AUTO. To jasně ukazuje, jak důležitá je jeho úloha.

Novým ředitelem kontaktního zákaznického centra sítě AAA AUTO je Petr Havel

Mohlo by se vám líbit...