AAA AUTO prodává vozy soukromníkům on-line, zůstává povolen běžný prodej firmám a podnikatelům

Poté, co síť AAA AUTO převedla veškeré kapacity na zajištění prodeje vozů on-line a přes call centrum, zájem o ojeté vozy se oproti běžnému období podle prodejce dokonce zvýšil. AAA AUTO upozorňuje, že opatřeními vlády nebyl zakázán obchod mezi firmami a podnikateli. Síť AAA AUTO již dříve zavedla pravidelnou desinfekci vozů i poboček a kontroluje zdravotní stav svých zaměstnanců. Platí, že koronavirus zatím nebyl potvrzen u žádného pracovníka společnosti.

„Jsme v období, kdy za běžných okolností probíhá hlavní prodejní sezóna ojetin. Lidé potřebují po zimě začít řešit svou mobilitu. Rovněž potřebují v době epidemie bezpečný způsob dopravy k lékaři, na nákup základních potravin nebo do zaměstnání, nechtějí riskovat veřejnou dopravu. Zájem o ojeté vozy je obrovský, na webu vidíme nárůst hledání, a to zejména u levnějších vozů. Možnost prodávat soukromníkům pouze mimo prodejny je ovšem hodně omezující, i když vidíme, že lidé se rychle učí kupovat on-line s dovozem domů i ojeté vozy. Je také důležité říci, že vláda nezakázala prodej podnikatelům a firmám, kde pokračujeme v běžném režimu prodeje v kancelářích, aby mohli nadále podnikat. Poskytované slevy, zatím nejvyšší v naší historii, cílené na radikální snížení zásob našich vozů v rámci krizového plánu managementu, se samozřejmě vztahují na všechny,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě AAA AUTO.

Call centrum, které vyřizuje poptávky po vozech, jež si lidé vyhledají na internetu, má momentálně posílenou kapacitu, která je přes 200 operátorů umístěných v samostatných kancelářích po deseti lidech. „Na zajištění doručování vozů jsme přesunuli veškeré kapacity prodejců. Jen v Praze jde o zhruba 100 pracovníků, rovněž pracujících izolovaně, ve zbytku republiky o zhruba pět stovek dalších. Jsme připraveni dostát veškerým závazkům vůči našim zákazníkům,“ uvedla dále Karolína Topolová.

Lidé si mohou vozy, o které mají zájem, vybrat na internetových stránkách aaaauto.cz a on-line si je zarezervovat. Na Call centru se na zelené lince 800 110 800 následně domluví na místě a čase předání automobilu, doma nebo tam, kde se jim to nejvíce hodí. Vydesinfikovaný vůz na místo přistaví prodejce. Stejně tak bude možné na místě na nákup vozu na splátky uzavřít úvěr, poskytovaný renomovanými partnery.

„Pokud se lidé ke koupi vozu teprve rozhodují, chtěla bych připomenout, že individuální cestování vlastním vozem namísto veřejné dopravy je v době různých epidemií jedním z nejúčinnějších opatření, která pomáhají se nákaze vyhnout,“ poznamenala Topolová. Ještě dodejme, že podle našich informací je síť AAA AUTO jediný prodejce ojetých vozů, který i nadále pokračuje v prodeji, a to právě díky on-line prodeji či prodeji po telefonu.

Mohlo by se vám líbit...