Video odhaluje další detaily studie Škoda Vision In

Dva týdny před světovou premiérou koncepční studie Vison In na autosalonu Auto Expo 2020 v Dillí (5. až 12. února 2020) ukazuje Škoda ve video upoutávce první detaily. Výraznými designovými detaily studie, která byla vyvinuta speciálně pro indický trh, jsou podsvícené krystalické prvky.

První video studie Škoda Vision In ukazuje mimo jiné masku chladiče, typickou pro vozy mladoboleslavské automobilky, s masivními dvojitými žebry a rámečkem z křišťálového skla. Díky dvojitým žebrům, která mohou být podsvícená, stejně jako nad nimi umístěné logo značky Škoda, a dvoudílným světlometům, nebude chybět přídi vozu velká dávka originality. Takové detaily by se návštěvníkům výstavy mohli líbit.

Krystalické prvky vytvářejí optické akcenty také v interiéru studie Vision In, například u páčky voliče režimů převodovky na středovém panelu, pod virtuálním kokpitem a také v podobě nového krystalického prvku na palubní desce. Potahy sedadel mají výrazné zdobné prošívání, na kůží potaženém multifunkčním volantu jsou patrné otočné ovladače dle nového konceptu ovládání vozů Škoda.

Vision In je prvním vozem na bázi modulární platformy MQB-A0-IN. Tato nová lokalizovaná subkompaktní modulární platforma, určená pro indický trh, se při vývoji řídila přáními a nároky tamních zákazníků. Na této platformě vznikne několik různých modelů značek Škoda a Volkswagen. V rámci projektu India 2.0 řídí společnost Škoda Auto aktivity celého koncernu Volkswagen v Indii.

Odhalené detaily ukazuje toto video:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.