Type R 2020 zná české ceny a jde do prodeje

Honda Civic Type R bez nadsázky patří k ikonickým sportovním vozům typu hothatch. Její poslední generace nyní přijíždí na trh v provedení pro rok 2020 s řadou vylepšení.

Všechny modely v nově rozšířené řadě Hondy Civic Type R 2020, včetně stávajícího modelu Type R GT, získaly řadu stylových vylepšení. Tím se vůz stal ještě více atraktivním. Navíc se objevil nový přírůstek řady Type R, a to model Sport Line.

Model Sport Line byl navržen s cílem zaujmout zákazníky, kteří od svého výkonného hatchbacku očekávají méně nápadný vzhled. Je vybaven zadním spodním spoilerem, litými devatenáctipalcovými koly a černým interiérem. Samozřejmě si zachovává vynikající výkon, který je u modelů Type R charakteristický.

Ve vozech společnosti Honda se poprvé představí nový datalogger výkonu, speciálně vyvinutý pro modely Type R. Nový systém, známý jako Honda LogR, kombinuje palubní počítač a senzory modelů Type R s aplikací pro smartphony. Pomáhá tak řidičům sledovat a zaznamenávat různé výkonnostní parametry. Pomáhá také zlepšovat jejich řidičské dovednosti na závodní trati i mimo ni pomocí algoritmu plynulosti jízdy.

Prodej Hondy Civic Type R 2020 je nyní prostřednictvím autorizovaných prodejců Hondy zahájen. Ceny jednotlivých verzí naleznete v tabulce:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.