Škoda chystá do Ženevy nový crossover!

VIDEO uvnitř článku! Ženevský autosalon konaný ve dnech 5.-7. března 2019 se stane místem premiéry nového modelu značky Škoda. Mladoboleslavská automobilka tak rozšíří svou paletu vozů o nový crossover.

Domácí výrobce automobilů Škoda důsledně pokračuje ve své SUV ofenzívě. S novým crossoverem představuje česká automobilka další model a rozšiřuje svou paletu vozů kategorie SUV po uvedení modelů Kodiaq a Karoq. Orientace na tento segment souvisí se stále rostoucím zájmem motoristů, kteří ve vozech typu SUV a crossover vidí větší robustnost a bezpečnost, což samozřejmě přispívá k lepšímu pocitu při řízení.

Škoda fotografií siluety poskytuje první náhled na budoucí crossover, který bude mít světovou premiéru na autosalonu v Ženevě (5. až 17. března). Z tohoto záběru lze vytušit vzhled přídě, viditelné jsou také výrazné nové LED světlomety s nahoře umístěnými světly pro denní svícení a integrovanými dynamickými směrovými světly.

Nový crossover v sobě spojuje přednosti vozu kategorie SUV s agilitou kompaktního vozu a vyznačuje se výraznými světlomety s oddělenými světly pro denní svícení. Něco málo můžete vidět i na uveřejněném krátkém videu.

ŠKODA adds crossover model to its SUV range from ŠKODA VIMEO PRO on Vimeo.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *