Setkání 100 let Citroën přivítá fanoušky v Letňanech

Velkou oslavu 100. výročí chystá české zastoupení značky Citroën na první zářijovou sobotu – 7. 9. na Letišti Praha Letňany. Akce je určena pro fanoušky značky, obchodní partnery i širokou veřejnost a bude současně největším setkáním veteránů Citroën, které se v takovém počtu na jednom místě v České republice ještě nikdy nesetkaly. V tuto chvíli jsou již spuštěny webové stránky, kde se lze na akci registrovat. Vstupné je zdarma.

Návštěvníci akce budou mít jedinečnou možnost seznámit se s ikonickými modely, sportovními vozy, dodávkami HY, 20 „kachnami” a dalšími vozy značky Citroën. Kromě krásných historických automobilů představí také celou historii značky Citroën, která byla často nositelem nových technologií a dokázala si udržet své místo mezi konkurenty.

Současné vozy bude možné vyzkoušet, a na vlastní kůži tak zažít jejich pohodlí a praktičnost, v testovacím centru nových vozů. Zde bude pro testovací jízdy připraveno 20 modelů. Představí se zde i Berlingo a Spacetourer se střešními stany a kempingovou výbavou Autohome pro dobrodružné rodinné výpravy.

Připraven bude i atraktivní doprovodný program pro celou rodinu – krytá Fun zóna s modelovými autodráhami, simulátory, dětský koutek a chill-out zóna. Na návštěvníky čekají také venkovní šlapací káry na dopravním hřišti četníka ze St. Tropez nebo soutěž o nejlepší čas v 2CV crossu s modely na dálkové ovládání. Ve Fun zóně budou také velké skákací hrady a další atrakce pro děti. Butik Citroën Origins nabídne stylové dárkové předměty ze speciální kolekce 100 let Citroën. Po celou dobu trvání akce bude možno kromě klasického občerstvení zakoupit také typické francouzské delikatesy a nápoje.

Registrace na akci je možná na stránce www.stoletcitroen.cz/100-let. V info stánku Citroën za ni pak získáte malý dárek. Navíc budete mít možnost zúčastnit se specializovaných workshopů a přednášek. Vstupné na akci je zdarma.

Setkání 100 let Citroën se koná ve spolupráci s Letištěm Letňany. Ve stejnou dobu a ve stejném areálu probíhá akce „Den letiště Letňany”, kde si můžete prohlédnout historická letadla na zemi i ve vzduchu, leteckou show i letadla současné produkce.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.