Seat Tarraco nabídne širokou škálu příslušenství

Při vývoji modelu Tarraco mysleli konstruktéři na fakt, že každý zákazník je jedinečný a každý si chce svůj vůz přizpůsobit přesně podle svých potřeb. Proto Seat nabízí množství příslušenství, a to jak designového, tak bezpečnostního nebo určeného pro přepravu nákladu.

Seat Tarraco, historicky největší SUV španělské značky, nabídne nejen pět nebo sedm sedadel, inovativní asistenční systémy a atraktivní design, ale také širokou škálu možností personalizace. Vzhled nového modelu Seat Tarraco je možné umocnit sadou postranních lišt dveří, stejně tak zaujme lišta na páté dveře. V nabídce je také sada pěti krytů ventilků z hliníku s logem Seat.

Do interiéru se zase hodí cestovní kávovar. Voňavé espresso je možné si připravit kdekoliv na cestě díky jednoduchému zapojení kávovaru do 12 V sítě. Stejně dobře poslouží multifunkční systém pro středovou odkládací přihrádku, kam je možné odložit si kelímek s nápojem, mobilní telefon, platební karty nebo psací potřeby. Záleží jen na zákazníkovi, jak si upraví prostor ve svém vozidlu.

Ještě důležitější než komfort je bezpečnost. Nové Tarraco nabízí v rámci bezpečnostního příslušenství například polštářky na bezpečnostní pás, které snadno instalujete, a děti si na nich mohou během cesty odpočinout. Samotná automobilka Seat pro model Tarraco nabízí také hned několik druhů dětských autosedaček. Všechny se na sedadla upevňují pomocí systému ISOFIX a samozřejmě prošly bezpečnostním testování. Zároveň jsou vyrobené z odolných a snadno udržovatelných materiálu. Kus čokolády nebo vylitý čaj by tak neměl být problém.

Automobilka myslela také na bezpečnost psích a kočičích miláčků. Pro psí kamarády je k dispozici speciální bezpečnostní postroj, a to ve čtyřech různých velikostech. Jeho zadní část je tvořena polyesterovou síťovinou, přičemž ta vnitřní je měkce polstrována tak, aby měl pes pohodlí. Popruh se dá snadno připnout k bezpečnostnímu pásu, zatímco si čtyřnohý mazlíček udělá pohodlí na sedačkách. Malá psí plemena nebo kočky zase využijí přepravní box.

Španělská automobilka v rámci originálního příslušenství dále nabízí nepřeberné množství nosičů, ať už na kola nebo na lyže, ale třeba také sadu gumových koberců do interiéru, které ocení posádka auta hlavně v zimních měsících. Možné je také ochránit zavazadlový prostor pomocí praktické vany, která ho chrání před znečištěním.

Mohlo by se vám líbit...