Řidiči škodovek díky aplikaci najdou volná parkovací místa

Řidiči vozů Škoda mají k dispozici online vyhledávání volných parkovacích míst. Společnost Škoda Auto uzavřela smlouvu o spolupráci s přední světovou parkovací službou Parkopedia. Řidiči tak získali přístup k informacím v reálném čase o milionech parkovacích míst v celé Evropě, které jsou zobrazovány na navigaci vozu nebo v aplikaci Škoda Connect App. Služba Parkovací místa je jedna z mnoha mobilních online služeb Škoda Connect.

Příjezd do cizího města a s ním spojené vyčerpávající hledání volného parkovacího místa nebo nejbližšího parkovacího domu – kdo by to neznal? Již dnes přitom pomáhá řidičům služba Parkovací místa, která patří do mobilních online služeb Škoda Connect. Díky nové spolupráci s přední parkovací službou Parkopedia se rozsah této služby výrazně rozšiřuje. Řidiči škodovek mají přístup k informacím o milionech parkovacích míst po celé Evropě.

V navigaci vozu nebo v aplikaci Škoda Connect App, kterou lze stáhnout z App Storu společnosti Apple nebo na Google Play Storu, se vždy zobrazí nejvýhodnější nebo nejbližší možnosti parkování v okolí aktuální pozice či zvolené adresy. Kromě ceny parkování je řidič informován také o tom, zda je dané místo opravdu volné. Na místech, kde je to možné, jsou tyto informace zobrazovány v reálném čase. Jednoduchou volbou v aktuální verzi aplikace Škoda Connect App nebo v navigačním systému také tato služba dovede vůz na požadované parkovací místo.

Jan Havlas, koordinátor projektů Connected Car společnosti Škoda Auto, říká: „Vytváříme naše nabídky služeb Škoda Connect vždy s cílem co nejvíce usnadnit vzdálený přístup k vozu a komunikaci zákazníka s jeho vozem. Spolupráce se společností Parkopedia je v tomto procesu dalším důležitým krokem. Parkopedia poskytuje řidičům vozů Škoda parkovací službu a jednotný uživatelský zážitek přes aplikaci Škoda Connect App a obrazovku infotainmentu ve voze.“

Hans Puvogel, provozní ředitel společnosti Parkopedia, dodává: „Jsme potěšeni, že můžeme společnosti Škoda Auto nabízet naše prémiové parkovací služby v Evropě napříč několika platformami. Tato dohoda je dalším důkazem snadné integrace parkovacích služeb společnosti Parkopedia.“

Společnost Parkopedia, založená v roce 2007, nabízí podrobné informace o více než 70 milionech parkovacích míst v 15 000 městech a 89 zemích světa. Jedná se o parkovací domy, veřejná nebo soukromá parkovací místa.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.