Peugeot představil na autosalonu v Číně nové SUV 4008

Peugeot 4008 přebírá moderní design evropských SUV francouzské značky. Nabídka SUV Peugeot je tak nyní v Číně kompletně obnovená. Kromě modelu 4008 automobilka na autosalonu v Číně představila také SUV 5008 a plug-in hybrid Peugeot 508 L PHEV. Jedná se o třetí elektrifikovaný peugeot uvedený na čínský trh během jediného roku.

Nové SUV Peugeot 4008 přejímá designové prvky od svých evropských příbuzných. Mřížka chladiče spojuje uprostřed umístěné logo lva s výraznými prvky na bocích vozu a vytváří působivý vizuální efekt. Svislé světlomety s LED diodami podtrhují moderní vzhled přední části. Zadní světla s 3D „drápy“ a směrovky s posunem světla zvýrazňují technologický ráz vozu. Celková silueta v sobě kombinuje eleganci a dynamiku.

Peugeot i-Cockpit prošel modernizací. Nyní má nový dotykový displej s desetipalcovou uhlopříčku. Centrálně umístěný digitální přístrojový panel s úhlopříčkou 12,3″ využívá technologii „normally black“ pro optimální kontrast a čitelnost. V interiéru se objevují nové ozdobné prvky a originální světle béžové kožené čalounění.

Peugeot 4008 a 5008 jsou vlajkovými modely SUV řady Dongfeng Peugeot. Po uvedení vozů Peugeot 2008 a e-2008 loni v květnu je nyní řada SUV kompletně obnovená. Potvrzuje posun značky směrem k prémiovému segmentu a svou identitu podporuje atraktivními designovými prvky.

Nové modely ztělesňují inovativnost Peugeotu. Francouzská automobilka v poslední době zaujala velice atraktivními modely SUV, v Evropě uvedenými jako 2008, 3008 a 5008. Nyní moderní se „es-ú-véčka“ se lvem ve znaku dostávají také na trh v Číně.

Palubní deska Peugeotu 4008, modelu pro čínský trh

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.