Nový Golf na prvních skicách

Jednoznačným bestsellerem ve své třídě je Volkswagen Golf. Za dva týdny, 24. října, se představí ve světové premiéře ve Wolfsburgu již v osmé generaci. Ta bude ještě digitálnější a síťově propojenější než dosud.

Silné stránky, díky nimž se Golf stal globálním bestsellerem, byly v novém modelu opět posunuty. Kromě nových hospodárných motorů zvýší agilitu vylepšená konstrukce podvozku. Nový Golf navíc přináší nové impulzy v oblastech digitalizovaného a síťově propojeného interiéru, asistované jízdy a internetových funkcí a služeb.

Model nové generace je dle očekávání jednoznačně rozpoznatelný jako Golf. V interiéru je vzhled kompaktního vozu charakterizován svěžími barvami a tkaninami ve spojení s novou digitální přístrojovou deskou. Nejnovější generace modelu Golf bude uvedena na trh v prosinci.

Zatím Volkswagen uvolnil pouze první skici. Jednu exteriéru a druhou palubní desky. Motoristé si tak mohou udělat základní představu o další generaci automobilu, který zná snad každý.

Golf to však nebude mít úplně snadné. Vždyť patří do třídy, kde je opravdu velice silná konkurence. Věhlas jeho jména na tom nic nemění.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.