Nová Octavia bude vystavena ve Škoda Muzeu

Bezprostředně po světové premiéře mají návštěvníci Škoda Muzea v Mladé Boleslavi možnost prohlédnout si novou generaci vozu Škoda Octavia.

Škoda Muzeum nabízí návštěvníkům nejen prohlídku expozic s historickými vozy z téměř 125leté historie mladoboleslavské automobilky. Pravidelně se vystavují i žhavé novinky, například designové studie bezprostředně po představení na mezinárodních autosalonech – v minulosti šlo například o hliněné modely v reálné velikosti Škoda Vision X či Vision iV.

Aktuálně se návštěvníci mohou seznámit s novou generací vozu Škoda Octavia, která měla v pondělí světovou premiéru v pražském Veletržním paláci. Vše o nové Octavii jsme psali ZDE. Vůz s karoserií kombi a motorem 2.0 TDI bude k vidění do 1. prosince letošního roku.

Muzeum je výkladní skříní bohaté historie automobilky Škoda, ale i multifunkčním objektem pro řadu kulturních a společenských akcí. Za rok 2018 si jeho expozice prohlédlo rekordních 273 811 návštěvníků. Vedle hlavní expozice Škoda Muzea si mohou návštěvníci prohlédnout atraktivní zrekonstruovaný depozitář s vystavenými sportovními vozy a prototypy, stále oblíbenější je i možnost spojit návštěvu muzea s prohlídkou aktuálních výrobních provozů Škoda Auto, a to na základě předchozí objednávky.

Návštěvu Škoda Muzea lze pak zkombinovat i s prohlídkou Rodného domu Ferdinanda Porscheho v Liberci-Vratislavicích v rámci zvýhodněného kombinovaného vstupného. Rodný dům je veřejnosti přístupný v pátek, sobotu a neděli od 9 do 17:00, v ostatní dny po předchozí domluvě s Návštěvní službou Škoda Muzea. V Mladé Boleslavi je možné rovněž navštívit partnerské Letecké muzeum Metoděje Vlacha na místním letišti, do kterého získají návštěvníci Škoda Muzea slevu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.