Lexus LC: láska tunerů

Už v sériově vyráběné verzi vypadá Lexus LC skvěle, navíc je to klasické kupé s pohonem zadních kol a motorem V8, případně silným hybridním pohonem pod kapotou. Není tedy divu, že probouzí tuningové vášně. Tentokrát se do předělávky pustil japonský tuner Rowen. A jak to dopadlo?

Jeho tuningový balíček tvoří osm prvků, mezi nimi přední spojler, rozšíření předních blatníků, široké prahy, zadní difuzor a spojler na zadní kapotě, přičemž všechny byly vyrobeny z uhlíkového vlákna. Cena balíčku není malá, činí 1 260 000 jenů, což je v přepočtu více než 260 000 korun. Navíc si můžete za 505 000 jenů (zhruba 100 000 korun) přikoupit sadu karbonových koncovek výfuku.

Toto kupé od Lexusu si tuneři vybírají pro své modifikace s velkou oblibou. Do tuningu Lexusu LC se pustily tak známé dílny, jako jsou Liberty Walk, Artisan Spirits nebo Wald International. Vlastní aerokit vytvořilo i TRD patřící Toyotě.

Lexus nabízí také model LC ve speciálních verzích, například Structural Blue nebo Yellow Edition. Nemají sice tak do očí bijící doplňkové aerodynamické prvky, ovšem vyznačují se výjimečnými barvami, a to nejen zvenčí, ale i v interiéru.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.