Dakarské speciály uvidíte v březnu v České republice

Největší setkání závodníku z Dakarské rallye a dalších maratónských offroad soutěží se uskuteční 24. března v Sosnové. Autodrom u České Lípy tak navazuje na předchozí dakarská setkání.

V těchto dnech se naši borci za volanty soutěžních vozidel a za řídítky motocyklů potí na maratónské Africa ECO Race, a právě nyní začínají také velké boje na slavné Rally Dakar. Závodníci z Dakaru a dalších offroadových a maratónských soutěží se letos znovu sejdou na Autodromu v Sosnové u České Lípy při dalším Dakar Setkání. Toto největší setkání závodníků z Dakaru a dalších soutěží se odehraje v neděli 24. března a diváci zde uvidí špičkovou dakarskou techniku v servisním zázemí i na trati autodromu, kde bude připravená atraktivní offroadová trať.

Mogul Dakar Setkání každoročně láká více a více diváků a stává se z něj jedna z největších motoristických akcí v Libereckém kraji. Popularita Dakaru je v České republice nevídaná a věřme, že výkony domácích borců tomu letos na Dakaru a Africa ECO Race ještě více pomohou. Stejně jako v minulých letech uvidíme domácí špičku dakarských závodníků v kategorii kamionů, automobilů, motocyklů i čtyřkolek.

Více se dočtete na našem partnerském webu RacingLife.cz

Mohlo by se vám líbit...