Citroën C1 přijíždí v kolekci Urban Ride

Na jaře loňského roku přišel Citroën na trh s novou speciální sérií „C1 Urban Ride“, která se nyní představuje v nové kolekci.

C1 Urban Ride svými dynamickými liniemi a energickým vzhledem zvýrazněným ochrannými prvky karoserie evokuje dobrodružství číhající v městském provozu. Tato verze, inspirovaná zákazníky a jejich stylem života, je určena pro všechny, kdo považují město za své teritorium, a přitom nechtějí připustit kompromis z hlediska stylu.

Charakteristické rysy vzhledu
– Vnější personalizace Urban Ride tvořená velkými podběhy kol s rozšířenými matně černými blatníky, lepicími foliemi na zadních postranních okénkách a dveřích s nápisem „Urban Ride“, s kryty vnějších zpětných zrcátek v odstínu Bílá Lipizan, litými 15″ koly Planet Black (nebo v bezpříplatkové verzi s diamantovým výbrusem) a černými centry kol.

– Odstín Červená Scarlet (základní) kombinovaná s černou střechou Caldéra (za příplatek). Dostupné jsou i další odstíny: Modrá Calvi, Šedá Gallium, Šedá Carlinite, Černá Caldéra, Bílá Lipizan.

– Styl interiéru Urban Ride zahrnující nové dvoubarevné šedo-bílé látkové čalounění Urban Ride Collection 2 s nenápadným červeným prošitím a specifické koberečky vepředu i vzadu s podpisem „Urban Ride“.

– Paket Pack Color Urban Ride vytvářející originální prostředí, které ještě posiluje soulad mezi zpracováním barev a materiálů v interiéru a exteriéru. Lišta na palubní desce a prvky na panelu multimediálního systému jsou v elegantním odstínu Bílá Porcelaine, manžeta řadicí páky a kryty bočních výstupů vzduchu jsou leskle černé, na palubní desce byla použita specifická lepicí fólie.

Vůz staví na klasických přednostech „cé-jedničky“
Za energickým vzhledem se skrývá hravé městské auto. Díky kompaktním rozměrům (346 cm) a snadné ovladatelnosti (poloměr otáčení 4,8 m) je velmi mrštné, a tedy ideální pro jízdu v městském provozu, přitom se do něj vejdou čtyři cestující.

C1 Urban Ride, který kombinuje útulnost, originalitu a radost z řízení, nabízí rovněž rozsáhlou moderní výbavu. Model vychází z nejvyšší verze výbavy (Shine), která je již sama o sobě velmi bohatá a zahrnuje couvací kameru, audio systém MP3 se 4 reproduktory a ovládáním na volantu nebo Bluetooth hands-free sadu. K tomu přidává celou řadu moderních technologií zjednodušujících život, jako je dotykový 7″ displej a rozšířený systém Mirror Screen (Apple CarPlay™, Android Auto a MirrorLink®) umožňující replikovat displej mobilního telefonu právě na dotykovém displeji.

Za příplatek může být vůz C1 Urban Ride vybaven rovněž paketem Easy Auto zahrnujícím automatickou klimatizaci, automatické rozsvěcování dálkových světel, bezklíčkový přístup a startování, nebo paketem Bezpečnost s nabídkou systému Active City Brake, systému varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu a systému snímání dopravních značek se zobrazením povolené rychlosti.

Speciální série Urban Ride je v nabídce v provedení pětidveřový hatchback a ve verzi se stahovací střechou jako C1 Airscape. Ve druhém případě má střecha elektrické ovládání a je z černého pružného plátna o rozměrech 800 x 760 mm. Vůz je samozřejmě poháněn osvědčeným, čilým a úsporným tříválcovým benzínovým motorem, který používá systém Stop & Start a spolupracuje s manuální převodovkou.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *