Chcete vyzkoušet elektromobil?

Na trhu se objevila moderní půjčovna elektromobilů Škoda Enyaq iV80. Vůz lze objednat přes internet a to včetně přistavení na adresu.

Startupový projekt eAutoRent na český trh vstupuje jako půjčovna, pronájem, car-sharing i osobní přeprava. To vše ve flotilovém provedení zcela identických elektromobilů Škoda Enyaq iV80 v černé barvě a s maximální výbavou. „Škoda Enyaq se nesporně stává etalonem české elektromobility a já jsem hrdý, že právě tato auto můžeme nabízet našim klientům,“ říká výkonný ředitel eAutoRent David Bucháček.

Nová autopůjčovna je pro každého, kdo se staví otevřeně k elektromobilitě jako trendu nebo si chce jízdu v takovém automobilu třeba jen vyzkoušet. Zajímavým a pro někoho určitě i důležitým detailem je fakt, že nabízené elektromobily jsou v mateřské základně nabíjeny energií ze solárních panelů. Zákazník tak získá do zápůjčky vůz, který je nejen lokálně bezemisní, ale navíc má baterie nabité bez produkce emisí, jaké vytvářejí třeba uhelné elektrárny.

„Naši klienti dostanou přesně takové auto, jaké si objednají. Plně nabité a připravené na unikátní zážitek. Při vrácení nepožadujeme nabití ani úklid. O to se stará náš servisní tým,“ komentuje služby půjčovny David Bucháček a doplňuje: “Klienti od nás mají k dispozici kartu na nabíjení a při vrácení auta doplatí pouze spotřebovanou energii bez jakékoliv přirážky. Samozřejmě mohou použít také vlastní zásuvku nebo aplikace.“

Koncept eAutoRent myslí i na firemní klientelu. „Firmám nejen poskytneme úplně identická auta, ale můžeme je dodat třeba na promoakci i s brandingem na míru nebo zajistit osobní řidiče,“ říká k tomu David Bucháček. „Ideální je využívat naši flotilu i jako car-sharing. Firmy nemusí nakupovat pro své manažery auta, která se pak nedostatečně využívají a stojí na parkovišti. Jednoduše si u nás auta objednají a my jim je přistavíme přesně v době, kdy je budou opravdu potřebovat. Odpadají tím náklady na údržbu a správu vlastního vozového parku,“ vysvětluje Bucháček.

V současné době nabízí autopůjčovna sídlící v Praze 9 své služby především klientele v Praze a středních Čechách, cílem však je rozšířit působnost po celé České republice.

Mohlo by se vám líbit...