AAA AUTO zapůjčilo dodávky Magistrátu hl. města Prahy

Přestože vládní opatření v rámci pandemie koronaviru se začínají zmírňovat, stále přetrvává nutnost chránit sebe i okolí a pečovat o rizikové skupiny obyvatelstva. Proto také největší prodejce ojetých automobilů u nás podpořil dvěma dodávkami Magistrát hl. m. Prahy, pod jehož záštitou bude zavážet ochranné pomůcky Jedličkův ústav. Jde již o sedmou organizaci, kterou AAA AUTO za poslední měsíc podpořilo v rámci boje s COVID-19.

„Přestože se naše prodejny po pěti týdnech opět otevřeli zákazníkům, boj s COVID-19 není za námi. Stále je potřeba se chránit a pomáhat našemu okolí, ať už jde o zdravotníky, kteří přicházejí do kontaktu s nemocnými, nebo například o nejohroženější skupinu seniorů. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci i Magistrátu hl. m. Prahy a půjčujeme dodávky Jedličkově ústavu, který pomáhá zavážet ochranné pomůcky,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě AAA AUTO.

Společnost podpořila jen za poslední měsíc i Červený kříž, tři moravské charity, Czech SAR a pravidelně zaváží na 130 pražských lékáren ochrannými pomůckami. Zároveň firma dlouhodobě podporuje i Dětskou dopravní nadaci a mobilním týmem spolku ALSA, který pomáhá lidem s fatálním onemocněním Amyotrofická laterální skleróza.

„Za zapůjčení děkujeme, usnadní nám svozy pomůcek ze skladů, což činíme vždy po obdržení pověření od MHMP k vyzvednutí nových zásilek,“ uvedl Petr Hrubý, ředitel Jedličkova ústavu. Obě dodávky budou po dobu pandemie zavážet pomůcky z centrálního skladu či jiných míst do Jedličkova ústavu a škol, v němž je umístěno distribuční místo pro většinu organizací spadajících pod odbor SOV MHMP.

Všechna autocentra AAA AUTO jsou od pondělí 20.4. opět otevřena, což za současného koronavirového stavu znamená pracovat při dodržování zvláštních opatření. Přesto tento největší prodejce ojetin nepřestává pomáhat. Svou pomoc přitom směřuje k organizacím, na než mnozí jiní až tolik nemyslí – možná nejsou tolik vidět jako nemocniční personál nebo domovy seniorů, ale jejich práce je i tak důležitá a tato pomoc jim jejich práci výrazně usnadňuje.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.