AAA AUTO nabírá na desítky pozic, letos přijme až 350 lidí

Skupina AURES Holdings, provozovatel sítě AAA AUTO, momentálně nabízí 200 volných pracovních pozic. Do konce roku přijme dalších přibližně 150 zaměstnanců. Jejich celkový počet se tak rozroste na necelé tři tisíce. To jasně ukazuje, že se AAA AUTO i trhu s ojetými vozy daří.

Zájem o ojeté automobily neupadá, spíše naopak. Skupina AURES Holdings se ale nezabývá pouze jejich prodejem, když do svého portfolia postupně přidává řadu dalších souvisejících služeb. Tím získává náskok před konkurencí, což vede kromě jiného k rozšiřování poboček AAA AUTO. Zvyšování počtu zaměstnanců tedy souvisí s rozvojovou strategií společnosti, jež zahrnuje zejména expanzi v Polsku, ale i posilování poboček v dalších zemích.

„Během posledních deseti let se počet zaměstnanců skupiny více než zdvojnásobil, dostali jsme se již na více než 2600. V letošním roce bude zvýšení opět velmi výrazné, a to především díky rozvoji našich aktivit v Polsku. Přispěje otevření či rozšíření kapacity několika poboček, ale v rámci decentralizace zákaznického servisu zejména zřízení nového polského call centra v Katovicích. Volné pracovní pozice ale máme i ve všech ostatních zemích, celkem nyní můžeme nabídnout práci zhruba dvěma stovkám lidí a do konce roku minimálně dalším sto padesáti. Nejvíce otevřených pozic je v Praze, avšak nové kolegy hledáme na každou pobočku v naší lokální i mezinárodní síti,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva společnosti AURES Holdings, která provozuje mezinárodní síť autocenter AAA AUTO.

Pro svou síť AAA AUTO, která má ve čtyřech zemích celkem 46 poboček, skupina momentálně hledá 70 lidí v České republice, až 150 v Polsku, 50 v Maďarsku a zhruba desítku na Slovensku. V případě otevření nové pobočky v ČR by to mohlo být v tuzemsku v druhém pololetí ještě dalších zhruba 70 pozic.

Ve všech zemích se jedná o široké spektrum profesí, od tzv. back office, kam patří účetní a administrativní pracovníci, přes operátory call center až po prodejce vozů, zprostředkovatele finančních produktů či pracovníky přípravy vozů k prodeji. To může být šance pro zájemce o práci, kteří mají kladný vztah k motorismu. Na druhou stranu jde o poměrně nelehkou situaci pro AURES Holdings, protože jak známo, v současné době se pracovní trh v ČR potýká s nedostatkem kvalitních zaměstnanců.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.